markanıza tasarım, değer, keyif katarız

BİZKİMİZ?

Markanıza tasarım değer ve keyif katar sloganıyla yola çıkan onatdesign 23 yılı aşkın bilgi ve deneyimiyle Çorlu'da hizmet veren tasarım yönü çok güçlü, tam hizmetle çalışan organize bir firmadır.

Birçok kurumsal firmaya logo tasarımlarından başlayarak kurumsal kimliğini oluşturmada öncülük eden firmamız. Her branştan müşterilerimize reklam hizmetleri sunduk. Özellikle endüstriyel, tekstil ve inşaat reklamcılığında uzmanlaştık. Matbaa, Web tasarım, Promosyon hizmetlerinden sonra son olarakta profesyonel tabela üretim hizmetinide bünyesimize katarak bir firmanın tanıtımı adına her şeyi elimizde bulundurmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

onatdesign;

markanıza tasarım katar çünkü; Markaları birbirlerinden ayıran en önemli özelliğin tasarım olduğunu çok iyi biliriz. Bu yüzden büyükten küçüğe her firmaya en iyi tasarımı sunmayı amaçlarız.

markanıza değer katar çünkü; Her müşteri bizim için çok değerlidir. Çalıştığı firmaların itibarlarını yönettiğini çok iyi bilen firmamız işlerinizi doğru stratejilerle planlanlar, yaratıcı bir iş disiplini ile tasarlarız.

markanıza keyif katar çünkü; Önce biz işimizi severiz ve her işimizi yaparken keyifle yaparız, buda müşterilerimizin yüzünde bir gülümsemeyle sonuçlanır.İşin başlangıcından bitimine kadar alanında uzman, ekip ruhu taşıyan mesleğini seven takım arkadaşlarımızla, güven içinde başarılı işlere imza atarız.